Асоціація правників України закликає правників взяти участь у «Всеукраїнському дні безоплатної правової допомоги–2012»

Дата: 22.05.2012
Джерело: pravovadopomoga.org

Асоціація правників України закликає правників взяти участь у «Всеукраїнському дні безоплатної правової допомоги–2012»

КИЇВ – 5 квітня 2012 року. Асоціація правників України (АПУ) закликає всіх правників взяти участь у «Всеукраїнському дні безоплатної правової допомоги–2012», який пройде 25 травня 2012 року у всіх містах України.

Проект має на меті розвиток культури надання недержавної безоплатної правової допомоги в Україні. В цей день адвокати надаватимуть кваліфіковану правову допомогу тим, хто її найбільше потребує — малозабезпеченим особам, громадським, благодійним та іншим неприбутковим організаціям, а також суб’єктам малого підприємництва.

Також цього дня пройде круглий стіл з проблем побудови системи безоплатної правової допомоги за участі провідних правничих та благодійних організацій країни та партнерів проекту.

На сайті АПУ буде розміщений перелік компаній, що підтримують цю ініціативу, завдяки якому люди, що потребують допомоги адвокатів, зможуть отримати зворотній зв`язок від організації-учасника.

Проект стартував у 2010 році за ініціативи Асоціації правників України, та кожного року знаходив відгук серед провідних адвокатських об’єднань та юридичних фірм по всій Україні. Наразі проблема побудови ефективної системи правової допомоги в країні займає вагоме місце в роботі законотворців та юристів загалом. Нагадаємо, що нещодавно за ініціативи ЮФ «Астерс» у межах АПУ стартував про-боно проект «Допоможемо юридичним клінікам разом!», до якого пропонується приєднуватись усім юридичним компаніям України.

Партнерами «Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги–2012» є Асоціація правників України, Асоціація адвокатів України, Союз адвокатів України, Рада адвокатів України, Міжнародний фонд «Відродження», Українська Гельсінська спілка з прав людини, Київська міська Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури та Українська фундація правової допомоги.

Якщо Ви бажаєте долучитися до проекту у якості консультанта, будь ласка, надішліть листа на адресу: info@pravovadopomoga.org; або зателефонуйте за номером +380 (44) 492-88-48. Контактна особа – Андрій Максімов.

Comments are closed