Конкурс на участь у тренінговому курсі «Освітні дії на захист прав людини»

02.11.2014
автор: edu.helsinki.org.ua

Конкурс на участь у тренінговому курсі «Освітні дії на захист прав людини»

Дата події:
Tue, 2014-10-21 12:02
До уваги випускників програми «Розуміємо права людини»!

Оголошується конкурс на участь у тренінговому курсі «Освітні дії на захист прав людини», що організовує Українська Гельсінська спілка з прав людини.

Курс є навчальним заходом всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» і складається з двох 5-денних семінарів-тренінгів та дистанційної сесії.

Учасники курсу зможуть отримати спеціальну підготовку щодо планування та проведення освітніх заходів спрямованих на захист прав людини та в подальшому братимуть участь у якості тренерів в освітніх заходах Програми «Розуміємо права людини». Учасники також зможуть підвищити свій рівень знань щодо прав людини, методології навчання дорослих, отримати практичні навики викладання та проведення занять з прав людини та суміжних тем.

До участі у конкурсі запрошуються учасники попередніх навчальних заходів програми «Розуміємо права людини».

Формування групи учасників курсу відбуватиметься за результатами конкурсного відбору.

Критерії відбору для участі у семінарі є наступними:

– Наявність мотивації і планів пов’язаних з проведенням освітніх заходів, спрямованих на захист прав людини;

– Чітке уявлення проблеми, що представляє суспільний інтерес і на рішення якої мають вплинути освітні дії;

Пріоритет під час конкурсного відбору буде віддано претендентам, які нададуть рекомендації правозахисних організацій, або вже мають досвід проведення освітніх заходів у сфері захисту прав людини.

Перший тренінг проходитиме 22 – 26 листопада 2014 року на базі Чернігівського Освітнього Дому Прав Людини (с.Количівка, Ченгігівський р-н)

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників тренінгу, витрати напроїзд до місця проведення тренінгу й у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів й у межах вартості проїзду рейсовим автобусом або плацкартним вагоном поїзда).

Для участі у конкурсі необхідно:

Крок перший: Зареєструвати свою кандидатуру на участь у тренінгу, заповнивши реєстраційну анкету он-лайн за адресою: http://edu.helsinki.org.ua/zajavka (зверніть увагу: для отримання доступу до форми заявки необхідно спочатку зареєструватися на сайті).

Крок другий: Підготувати та надіслати за адресою rozumiemopravaludyny@gmail.com розроблений план дводенного семінару (форма завдання прикріплена нижче). Роботу слід надсилати з поміткою “Конкурсне завдання”.

Ваша кандидатура вважається зареєстрованою, а розроблений план прийнятим на участь у конкурсі, якщо ви отримали про це повідомлення від організаторів.

Просимо звернути увагу, що документи повинні надійти не пізніше 17.00, 10 листопада 2014 року.

Заявки, надіслані пізніше зазначеного терміну, розглянуті не будуть. Учасники конкурсу будуть повідомлені про його результати до 16 листопада 2014 року.

Контакти для отримання додаткової інформації:

E-mail: ovoitenko@gmail.com

Контактна особа:

Олександр Войтенко моб. тел+380505980598

Comments are closed