Оголошується прийом заявок на участь в тренінгу зі стратегічного судового захисту прав людини в сфері міграції та притулку (03-04.02.2015)

05.11.2014
автор: http://migrants.org.ua/

Оголошується прийом заявок на участь в тренінгу зі стратегічного судового захисту прав людини в сфері міграції та притулку (03-04.02.2015)

ВБФ «Право на Захист» спільно із Громадською спілкою «Українська Гельсінська спілка з прав людини» наразі реалізує дворічний Проект «Адвокація та підвищення спроможності Уряду у сфері міграції», який здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Однією із цілей проекту є привернення уваги суспільства та Держави до системних проблем із правами людини у сфері міграції та без громадянства шляхом звернення до національних та міжнародних судових органів зі справами, які становлять суспільний інтерес. Також Проект спрямований на зміцнення правосвідомості суспільства та розширення кола фахівців в галузі права, які б могли представляти правозахисну позицію у справах проти державних установ.

В межах Проекту оголошується відкритий конкурс на участь у дводенному тренінгу «Стратегічний судовий захист прав людини в сфері міграції та притулку» для адвокатів та юристів, які працюють або зацікавлені у роботі із мігрантами, шукачами притулку та особами без громадянства і спрямовують свої зусилля на приведення національного законодавства та правозастосовчої практики в сфері міграції та притулку у відповідність до міжнародних стандартів в сфері захисту прав людини.

Метою проведення даного конкурсу є відбір громадських активістів та правозахисників, які зацікавлені у вдосконаленні власних знань і навичок у сфері стратегічного судового захисту через участь у тренінгу, що відбудеться 3-4 лютого 2015 р. в м. Києві.

Під час тренінгу учасники будуть ознайомлені з актуальними проблеми захисту прав негромадян в Україні, можливими шляхами їх вирішення шляхом стратегічного судового захисту, методиками побудови стратегічної справи на національному та міжнародному рівнях.

Розробниками та фасилітаторами тренінгу є національні та міжнародні експерти; тренінг відбудеться українською та англійською мовами з можливістю синхронного перекладу.

Критерії відбору учасників тренінгу:

вища юридична освіта – ми шукаємо людей, які могли б, перейнявши досвід, самостійно вести справи у судових інстанціях;
бажання та зацікавленість працювати з міграційної тематикою;
мають попередній досвід роботи із захистом прав людини, або виявляють бажання до цього і можуть це обґрунтувати;
правозахисна свідомість та бажання докласти зусиль задля покращення законодавчої та правозастосовчої практики у державі;
комунікабельність, відкритість до навчання, бажання та вміння передавати знання.
Для участі в конкурсі необхідно:

Заповнити заявку для участі в тренінгу (заявку на навчання необхідно заповнити за посиланням) а також надіслати на адресу координатора тренінгу (k.halenko@hias.kiev.ua) обґрунтування зацікавленості брати участь у вказаному тренінгу та Ваше ставлення до ситуації із мігрантами в Україні. Заповнені заявки без додатку у вигляді листа із обґрунтуванням розглядатись не будуть. Координатор надішле Вам підтвердження отримання Вашого листа.

Останній строк подачі заявок на навчання – 29 грудня 2014 року.

Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 9 січня 2015 року.

Заявки, що будуть подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться.

Тренінг з адвокації відбудеться в м. Києві 3-4 лютого 2015 року. Участь у тренінгу є безкоштовною. Вартість проїзду учасників до місця проведення тренінгу та проживання учасників в м. Києві під час його проведення, відшкодовується організаторами. Учасники, які пройшли конкурсний відбір, беруть на себе зобов’язання щодо проходження всієї тренінгової програми. За результатами навчання учасники отримають сертифікат.

Контакти: Координатор тренінгу, Експерт зі стратегічних судових справ ВБФ «Право на Захист» – Катерина Галенко (e-mail: k.halenko@hias.kiev.ua)

Comments are closed