Вийшов другий номер дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні

31.10.2014
автор: legalaid.gov.ua

Вийшов другий номер дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні

Шановний читачу!

Перший випуск інформаційного дайджесту став обговорюваним в колах адвокатської спільноти як системи БПД, так і ззовні неї. Про що мали змогу переконатися із Вами на низці комунікаційних заходів, організованих у рамках розвитку системи безоплатної правової допомоги останнім часом. Маємо надію, випуск Інформаційного дайджесту №1 міг стати тим «прецендентом», який «увічнить принцип» інформаційної співпраці та поширення кращого досвіду системи не лише між її учасниками, а й усіма, хто цікавиться питанням надання безоплатної правової допомоги в Україні.

Тож спільними зусиллями Координаційного центру та регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також усіх адвокатів системи – до твоєї уваги другий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги.

У даному випуску дайджесту ми проаналізували важливі законодавчі зміни, що настають у системі безоплатної правової допомоги у зв’язку із прийнятими в українському парламенті та затвердженими рішеннями Уряду законодавчими ініціативами.

А також, традиційно, резонансні справи за участі адвокатів системи, приклади успішних справ адвокатів, кращі практики адвокатської дільності та менеджменту центрів БВПД та іншу важливу інформацію щодо фактів, подій та планів із подальшого розвитку системи безоплатної правової допомоги. Крім того, у нинішній випуск ми додали розділ щодо європейської практики правового захисту, інформація в якому, без сумніву, може бути корисна та допоміжна українським адвокатам.

Нагадаємо, що інформаційний дайджест до уваги всіх, кому це може бути цікаво – завжди у відкритому доступі на сайті Координаційного центру у розділі «Інформаційний дайджест».

Приємного читання!

З повагою
Андрій Вишневський

Comments are closed