Запрошуємо на міжнародний круглий стіл на тему «Імплементація норм міжнародного гуманітарного права та Римського Статуту Міжнародного кримінального суду до національного законодавства України»

Дата: 07.07.2016

Шановні колеги,

маємо честь запросити вас до участі в міжнародному круглому столі високого рівня на тему «Імплементація норм міжнародного гуманітарного права та Римського Статуту Міжнародного кримінального суду до національного законодавства України»,  який відбудеться 13 липня 2016 року з 15:20 до 18:00 у приміщенні Верховної Ради України (вул. Грушевського 8/12, зал № 11, м. Київ).

Круглий стіл проводиться з метою оцінки перешкод в чинному законодавстві України, що не дозволять притягнути до відповідальності осіб за скоєння міжнародних злочинів. Кримінальний кодекс України не містить відповідальності за злочини проти людяності, а положення про злочин агресії, воєнні злочини та злочин геноциду не сповна відображають вимоги сучасного міжнародного гуманітарного права.

 У зв’язку з цим, Центр громадянських свобод ініціював підготовку відповідного законопроекту, який буде обговорюватися з представниками української влади, членами парламенту, міжнародними експертами та представниками громадянського суспільства на круглому столі, на який ми Вас з радістю запрошуємо.

 Ми будемо вдячні, якщо Ви зможете підтвердити свою участь у міжнародному круглому столі до 13:00  8 липня 2016 року та повідомити ПІБ для замовлення перепусток.

 Для підтвердження участі, а також стосовно будь-яких організаційних питань звертайтесь до Марії Лисенко (електронна адреса ccl.org.ua@gmail.comабо за телефоном 050 341 13 99).

 Реєстрація на захід починається о 15:00.

Захід організовано спільно коаліцією правозахисних організацій «Правозахисний порядок денний», Parlamentarians for Global Action, Коаліцією на підтримку Міжнародного кримінального суду, Міжнародним фондом «Відродження», International Partnership for HumanRights, міжнародною групою  Global  Rights  Compliance, International Federation for Human Rightsта за сприяння Заступника Голови Верховної Ради України Оксани Сироїд.

Comments are closed