За два дні Думайдан буде в Одесі!

Автор картинки: УГСПЛ

Автор картинки: УГСПЛ

Прес-анонс

Програмка заходу

Опис фотовиставки

Звернення 

Резолюція 

Проект змін до законодавства

Пропозиції учасників обговорення

8 грудня 2016 року о 12.00 у приміщенні Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.С. Грушевського за адресою: вул. Троїцька, 49/51, м. Одеса, відкриється фотовиставка «Думайдан – 2016: фотомиті».

Виставка триватиме з 8 по 15 грудня (вівторок – п’ятниця: 10.00-19.00; субота – неділя: 10.00-18.00)Вхід вільний!

Фотовиставка буде проведена в рамках експертного обговорення змін до національного екологічного законодавства за попередніми підсумками проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах».

На фото: Олег Перегон. Автор фото: Олег Шинкаренко

На фото: Олег Перегон. Автор фото: Олег Шинкаренко

Відвідувачі виставки побачать кращі фотографії харківського екологічного активіста Олега Перегона, який брав участь у захисті місцевого лісопарку від вирубки перед ЄВРО-2012; фотографії занедбаних парків Тернопільщини екологіста Олександра Степаненка, фотоісторії журналіста УГСПЛ Олега Шинкаренка, активістів Тамари Харчилави, Нінель Суслової та Олександра Чеботарьова про мирні протести на Київщині, серед яких: захист від вирубки орнітологічного заказника місцевого значення «Пірнівський», протести проти ліквідації озера Качине в Дарницькому районі міста Києва та проти вирубки парку «Чорний Гай» в Ірпені. Одна із представлених на фото історій: весною 2016 року загострився річний конфлікт щодо озера Качине на Позняках. Забудовник ЖК “Житлоінвестбуд-УКБ” вирішив засипати озеро і побудувати там багатоповерхівку.  Через декілька місяців забудовник звернувся до суду та почав вимагати від екологічних активістів та місцевих мешканців близько 200 000 гривень нібито за те, що вони перешкоджали йому засипати озеро.

Обговорення змін до законодавства в Івано-Франківську

Обговорення змін до законодавства в Івано-Франківську

Також командою проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах» буде надано до обговорення присутніх бачення змін до українського екологічного законодавства, що покращить ситуацію у цій сфері.  Просимо участників дискусії заздалегідь ознайомитися з резолюцією та проектом змін до законодавства за таким посиланням:

/2016/11/25/dumajdan-vyrushaye-do-ivano-frankivska/.

 Організатори проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах»: Українська Гельсінська спілка з прав людини, Міжнародна благодійна організація “Екологія – Право – Людина”, Громадська організація Центр правових та політичних досліджень “СІМ”, Екологічно-гуманітарного об’єднання “Зелений Світ”, Громадська організація “Зелений Фронт”. Проект реалізується за підтримки Посольства Швеції в Україні.

Фотовиставка в Києві

Фотовиставка в Києві

Захід в Одесі фінансується Міністерством міжнародних справ Канади. Цей захід здійснено також за підтримки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.С. Грушевського та Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України».

Після відкриття фотовиставки та експертного обговорення 8 грудня 2016 року о 15.00 протягом години відбудеться неформальне спілкування з відвідувачами за чашкою кави. Після чого буде продовжене обговорення проекту змін до екологічного законодавства десь до 17.30.

 Контактна особа: Ігор Бринош, тел.: 098 0869260.

Прес-анонс

Програмка заходу

Опис фотовиставки

Звернення 

Резолюція 

Проект змін до законодавства

Пропозиції учасників обговорення

Comments are closed