102 дитини з усієї України створять «шатро порозуміння» на Львівщині

Джерело: https://helsinki.org.ua/events/102-dytyny-z-usijeji-ukrajiny-stvoryat-shatro-porozuminnya-na-lvivschyni/

22 липня 2017 року у смт. Славське Сколівського району Львівської області 102 дитини з різних куточків України в міжетнічному дитячому таборі «Джерела толерантності» продовжать створювати «шатро порозуміння».

Ця подія — одна з багатьох, які включає річний проект «Думайдан-2017: гуртуймося біля шатра порозуміння».

3

Автор фото: Олег Шинкаренко

Цьогорічний проект “Думайдан-2017” присвячений темі пошуків шляхів порозуміння між людьми з різних етнічних груп та культурних традицій. Зустрічі та дискусії проект будуть проходити в різних областях України протягом 2017 року. На заходах відбудуться експертні й громадські обговорення на тему толерантності, подолання стереотипів і скорочення соціальної дистанції між людьми різних етнічних груп. Думайдан об‘днає навколо теми порозуміння усіх бажаючих.

“Шатро порозуміння” вже зшивають із клаптиків різнокольорової матерії. Ця ковдра є символічним втіленням однієї із форм порозуміння між людьми з різних етнічних груп та з різним культурним бекграундом. Кожен клаптик шатра є наче людською долею, що переплітається в живому спілкуванні та гарному настрої різнокольоровими нитками і створює єдиний простір. Роботою зі створення шатра керує професійний майстер з клаптикового шитва, яка передає учасникам свої вміння, і кожен переймає це мистецтво та вносить свій вклад у спільну ідею. Наприкінці організатори проекту виставлять “Шатро порозуміння” на благодійному аукціоні, а отримані кошти підуть на вирішення однієї з проблем або потреб людей, що звернуться за допомогою протягом реалізації цього проекту.

4

Автор фото: Олег Шинкаренко

5

Автор фото: Олег Шинкаренко

Організатори проекту «Думайдан – 2017: гуртуймося біля шатра порозуміння»: Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини», Всеукраїнська спілка громадських організацій «Конгрес Ромен України», Міжнародний фонд «Відродження», МБФ Ромський жіночий фонд «Чіріклі», ГО Платформа для змін «Ре:Дизайн», Конгрес національних громад України, Асамблея національностей України, Рада національних спільнот України, Громадська організація «Центр Права», Міжнародна громадська організація «Інтернаціональний Союз». Проект реалізується за підтримки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, Центру Української Культури та Мистецтв, Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Захід відбудеться в рамках проекту Фонду Чарльза Мотта «Право на участь», що реалізується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Контактна особа: Олена Сапожнікова (ном. моб. тел.: 063 95 66 022, 099 309 07 39)

Comments are closed