Дослідження національної судової практики “Precedent UA” продовжується

1.02.2016

Джерело: skyclipart.ru

Шановні колеги,

до Української Гельсінської спілки з прав людини в січні 2016 року надійшло десятки телефонних дзвінків від суддів, адвокатів та інших фахівців у галузі права з вдячністю щодо опублікованої нещодавно збірки “Precedent UA – 2015”.

Авторський колектив даної збірки вдячний усім за позитивну оцінку нашої роботи!

Ми думаємо над продовженням даного дослідження та відкриті до співпраці.

Зокрема, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ звернувся до УГСПЛ із таким листом: 

Лист ВССУ до УГСПЛ (pdf-file)

 

 

 

 

ВИЩИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ СУД УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ ЦИВІЛЬНИХ І КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ
(ВССУ)

вул. П. Орлика, 4а, м. Київ, 01043, тел. 591-10-00
http://sc.gov.ua; е-mail: іnbox@ sc.gov.ua; код ЄДРПОУ 37317811

Виконавчому директорові громадської спілки «Українська Гельсінська спілка з прав людини»

Бущенку А. П.
а/с 100, м. Київ, 04071

Шановний Аркадію Петровичу!

ВССУ засвідчує свою вдячність Українській Гельсінській спілці з прав людини за проведене дослідження практики застосування національними судами рішень Європейського суду з прав людини (далі – ЄСПЛ) та за відзнаку ВССУ у рейтингу «Ргесеdent UA – 2015» як одного з судів, що найбільш часто та релевантно використовують у своїй діяльності прецедентні рішення ЄСПЛ проти України.
Для ВССУ нагорода, пов’язана із практикою застосування рішень ЄСПЛ, є дуже важливою та знаковою, адже висока оцінка роботи суду правозахисними організаціями України є беззаперечним показником якості роботи та чинником, який стимулює подальший активний розвиток нашої діяльності.
Користуючись нагодою, повідомляємо, що ВССУ завжди вітає та глибоко цінує ініціативу громадськості у популяризації правозастосовної практики як серед фахівців, так і серед населення.
Крім того, ВССУ завжди відкритий до співпраці у сфері забезпечення єдності судової практики національними судами, особливо у контексті системного застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики ЄСПЛ як джерел права під час розгляду справ.
У свою чергу, висловлюємо готовність та зацікавленість у співпраці з Українською Гельсінською спілкою з прав людини в означеній сфері та пропонуємо провести робочу зустріч у ВССУ з метою обговорення напрямів подальшої спільної діяльності. 

Контактна особа: Михайло Вайнагій, керівник відділу міжнародно-правового співробітництва ВССУ (тел./факс: (044) 591-09-61, vainagii@ sc.gov.ua).

Засвідчуємо Вам свою повагу та сподіваємось на подальшу ефективну співпрацю.

З повагою
Голова

Б. Гулько

Лист ВССУ до УГСПЛ (pdf-file)

 

Comments are closed