Сьогодні відбудеться засідання земельної комісії Київради, де будуть розглядати масштабну вирубку Биківнянського лісу, ігноруючи протести жителів Биківні.

1457954419Що: Засідання земельної комісії Київради, де будуть розглядати масштабну вирубку Биківнянського лісу, ігноруючи протести жителів Биківні.

Де: Київська міська державна адміністрація, вул. Хрещатик, 36, 10-й поверх, каб. 1017.

Коли: 15 березня (вівторок) о 10:00 (початок засідання). Збір активістів і ЗМІ біля КМДА о 9:30.

15 березня (у вівторок) на засіданні земельної комісії Київради депутати спробують протягти незаконний детальний план території (ДПТ) селища Биківня. Вони приховали суспільно резонансне питання масштабної вирубки лісу в порядку денному у непримітному розділі під назвою «Різне».

Запропонований соратниками Кличка детальний план території (ДПТ) селища, розташованого на околиці столиці у лісі, передбачає вирубку майже 200 гектар лісу. Биківнянський ліс, згідно Генерального плану міста Києва до 2020 року, свого цільового призначення не змінював. Хитрий, розроблений чиновниками КМДА новий план стер Биківнянський ліс з мапи Києва, перетворивши його на котеджне містечко для багатіїв. Прикрити таку незаконну вирубку спромоглися родинами загиблих бійців АТО та Небесної Сотні.

Биківнянці налаштовані відстояти беззахисний ліс на засіданні ганебної земельної комісії Київради. І ще раз нагадати депутатам та міському очільнику про те, що вони не дають своєї згоди на вирубку Биківнянського лісу і не дозволять знищити вікові хвойні дерева.

На засідання запрошуються представники засобів масової інформації для висвітлення незаконних дій нинішньої київської влади.

Контактний телефон: (068) 339-29-11 Тетяна Андрійшина, ГО “Давайте разом”, (097)502-75-51 Олег Андрос, Спілка вільних журналістів “Природа над усе”.

 

Comments are closed