До створення “шатра порозуміння” долучився жіночий клуб

Джерело: http://interunion.org.ua/ua/vidbulosja-chergove-zasidannja-jinochogo-klubu-vid-mgo-internacionalni-sojuz_6116640022330850

Ще один корисний та цікавий вихідний у Жіночому клубі, основна мета якого – створення комфортного центру міжкультурного спілкування, допомога кожній жінці з етнонаціональної або інтернаціональної сім’ї в розкритті свого потенціалу, реалізації своїх ідей та соціальної адаптації в Українському суспільстві.

МГО “Інтернаціональний союз” став співорганізатором соціального проекту “Думайдан-2017: гуртуймося біля шатра порозуміння”. Ініціатором проекту є Українська Гельсінська спілка з прав людини. Метою проекту є визначення причин нерозуміння між людьми з різних етнічних груп в суспільстві України і пошук шляхів їх недопущення.

«Шатро порозуміння» є символічним втіленням однієї з форм розуміння між людьми з різних етнічних груп і з різним культурним бекграундом. Кожен клаптик шатра це як різні людські долі, що переплітаються в живому спілкуванні та гарному настрої різнокольоровими нитками і створює єдиний простір.

22 липня 2017 року, в культурному просторі «Циферблат», в рамках проекту МГО Інтернаціональний союз «Жіночий клуб» за участі , представниць діаспор та інтернаціональних сімей відбулося спільне створення шатра порозуміння з клаптиків різнобарвної матерії, який сторюються в техніці клаптикового розпису – печворк. Печворк – це особливий вид рукоділля, при якому з клаптиків тканини різної форми і фактури зшивається цілий виріб.

Зустріч пройшла в теплій і невимушеній атмосфері. За участі представниць, азербайджанської, африканської, болгарської, вірменської, сирійської, туркменської, палестинської, вірменської, грузинської, сирійської діаспор, Союзу уральських народів, Африканської ради в Україні та КНУ Т.Шевченка.

Із вітальними словами до учасників та гостей звернулася Голова правління МГО Інтернаціональний союз Дарія Карякіна, яка ознайомила з проектом, до якого ми спільно долучилися та наголосила на важливості таких заходів, які розкривають творчий потенціал жінок, знайомлять їх із звичаями та традиціями, та передала вітання від Президента МГО Інтернаціональний союз Даніла Гончарова, який радий, що Жіночий клуб став корисним і популярним місцем міжнаціонального спілкування.

Крім того приємною несподіванкою стали подарунки власного виробництва від учасниць клубу. Так, представниця Сирійської діаспори Фатен напекла десертів і започаткувала прекрасну традицію ознайомити присутніх із традиціями та звичаями кожної із представлених діаспор.

Отже, учасники заходу мали змогу опанувати ази техніки Печворку. А малеча яка прийшла разом з мамами була щаслива від того, що долучилася до такої захоплюючої справи. Проста, на перший погляд робота, сшиття лоскутків насправді приховала довгу і копітку роботу.

Тож, логічним завершенням майстер-класу стало чаювання, під час якого присутні ділилися своїми враженнями та емоціями отриманими протягом майстер класу. Зрештою, це був вихідний. Проте з висловлювань учасниць стало зрозуміло, що ніхто з них не пошкодував, що витратив час саме на цю справу.

Подяка всім хто був з нами!

Більше фото за посиланням(частина 1) http://interunion.org.ua/ua/vidbulosja-chergove-zasidannja-jinochogo-klubu-vid-mgo-internacionalni-sojuz_6116874093854190 

 (частина 2) http://interunion.org.ua/ua/vidbulosja-chergove-zasidannja-jinochogo-klubu-vid-mgo-internacionalni-sojuz-1 

(частина 3) http://interunion.org.ua/ua/title_6116984664096247 

З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі в Жіночому Клубі!

Comments are closed