Думайдан повертається з мандрівки Україною до Києва. Запрошуємо!

dumaidan_web_kyivПрес-анонс

Програмка заходу

Опис фотовиставки

Звернення 

Резолюція 

Проект змін до законодавства

Пропозиції учасників обговорення

26 грудня 2016 року о 12.00 у приміщенні Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за адресою: вул. Інституцька, 21/8, м. Київ, відкриється фотовиставка «Думайдан – 2016: фотомиті». Виставка триватиме з 26 грудня року по 1 лютого 2017 року (понеділок-четвер: 9.30-18.00; п’ятниця: 9.30-16.00)Вхід вільний!  

Думайдан у Києві.

Думайдан у Києві 2 жовтня 2016 року

Фотовиставка буде проведена в рамках експертного обговорення змін до національного екологічного законодавства за попередніми підсумками проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах».

Думайдан в Харкові 1 листопада 2016 року

Думайдан у Харкові 1 листопада 2016 року

Відвідувачі виставки побачать кращі фотографії харківського екологічного активіста Олега Перегона, який брав участь у захисті місцевого лісопарку від вирубки перед ЄВРО-2012; фотографії занедбаних парків Тернопільщини екологіста Олександра Степаненка; фотографії екологічних активістів Владислава Балинського та Олега Миргородського на захист зелених насаджень Одеси; фотоісторії журналіста УГСПЛ Олега Шинкаренка, активістів Тамари Харчилави, Нінель Суслової та Олександра Чеботарьова про мирні протести на Київщині, серед яких: захист від вирубки орнітологічного заказника місцевого значення «Пірнівський», протести проти ліквідації озера Качине в Дарницькому районі міста Києва та проти вирубки парку «Чорний Гай» в Ірпені.

Думайдан в Тернополі 9 ли

Думайдан у Тернополі 9 листопада 2016 року

Одна із представлених на фото історій: весною 2016 року загострився річний конфлікт щодо озера Качине на Позняках. Забудовник ЖК “Житлоінвестбуд-УКБ” вирішив засипати озеро і побудувати там багатоповерхівку.  Через декілька місяців забудовник звернувся до суду та почав вимагати від екологічних активістів та місцевих мешканців близько 200 000 гривень нібито за те, що вони перешкоджали йому засипати озеро.

Також командою проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах» буде надано до обговорення присутніх бачення змін до українського екологічного законодавства, що покращить ситуацію у цій сфері.  Просимо участників дискусії заздалегідь ознайомитися з резолюцією та проектом змін до законодавства за таким посиланням: /2016/12/06/za-dva-dni-dumajdan-bude-v-odesi/.

Думайдан у Львові 14 листопада 2016 року

Думайдан у Львові 14 листопада 2016 року

Організатори проекту «Думайдан – 2016: збереження зелених зон у містах і селищах»: Українська Гельсінська спілка з прав людини, Міжнародна благодійна організація “Екологія – Право – Людина”, Громадська організація Центр правових та політичних досліджень “СІМ”, Екологічно-гуманітарного об’єднання “Зелений Світ”, Громадська організація “Зелений Фронт”. Проект реалізується за підтримки Посольства Швеції в Україні.

Думайдан в Івано-Франківську 29 листопада 2016 року

Думайдан в Івано-Франківську 29 листопада 2016 року

Захід в Києві фінансується Міністерством міжнародних справ Канади. Цей захід здійснено також за підтримки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA,Урядового уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Після відкриття фотовиставки та експертного обговорення 26 грудня 2016 року о 14.00 протягом години відбудеться неформальне спілкування з відвідувачами за чашкою кави. Після чого буде продовжене обговорення проекту змін до екологічного законодавства десь до 18.00.

Думайдан в Одесі 8 грудня 2016 року

Думайдан в Одесі 8 грудня 2016 року

Прес-анонс

Програмка заходу

Опис фотовиставки

Звернення 

Резолюція 

Проект змін до законодавства

Пропозиції учасників обговорення

Контактна особа:

Олена Сапожнікова,

тел.: 063 8566022.

Comments are closed