Створимо “шатро порозуміння” разом у жіночому клубі 22 липня в Києві!

Дорогі жінки, представниці діаспор і інтернаціональних сімей!

Запрошуємо Вас відвідати черговий захід Жіночого клубу від МГО “Інтернаціональний союз”.

МГО “Інтернаціональний союз” став співорганізатором соціального проекту «Думайдан-2017: гуртуймося біля шатра порозуміння». Ініціатором проекту є Українська Гельсінська спілка з прав людини. Метою проекту є визначення причин нерозуміння між людьми з різних етнічних груп в суспільстві України і пошук шляхів їх недопущення.

Серед інших активностей даного проекту – створення шатра порозуміння з клаптиків різнобарвної матерії. І ми запрошуємо Вас, як представників національно-культурних спільнот, громадян України, іноземного походження приєднатися до загального створенню шатра, в техніці клаптикової розпису – печворк.

Автор фото: Олег Шинкаренко

«Шатр порозуміння» є символічним втіленням однієї з форм розуміння між людьми з різних етнічних груп і з різним культурним бекграундом. Кожен клаптик шатра це як різні людські долі, що переплітаються в живому спілкуванні та гарному настрої різнокольоровими нитками і створює єдиний простір. В процесі створення “шатра порозуміння”  координатори МГО “Інтернаціональний союз” уже власними силами виготовили кілька частин шатра і передали свої клаптики співорганізаторам. Даний шатр буде виставлено на благодійному аукціоні.

Будемо раді знову Вас бачити в нашій компанії за чашкою ароматної кави.

Коли: 22, липня 2017 року з 12-00 по 14-00

Місце проведення: Коворкінг «ЦИФЕРБЛАТ»,  вул. Володимирська, д. 49А.

Просимо підтвердити Вашу присутність за телефонами:

067 935 84 26 Мирослава, 093 987 80 08, 095 335 89 59 Лариса

та на електронну адресу: ngo.interunion@gmail.com

Comments are closed